Neden TRİODOOR

Tecrübe ve deneyimin verdiği güç
ile
ilerliyoruz

Triodoor, uzun bir geçmiş ve bu sürede kazanılmış tecrübe ve deneyimin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla, güven içinde ilerlemektedir. Üçler Elektrik adıyla ticari faaliyetine 1987 yılında başlamış ve bugüne kadar büyük projelerde yüklenici konumlarında bulunmuştur. 1995 yılında inşaat, 2000 yılında mobilya ve pvc kapı-pencere sistemleri sektöründe " en iyi reklamın müşteri memnuniyeti" olduğu bilinciyle faaliyetlerine devam etmektedir. Güçlü ve yenilikçi hedefler, kazandırılmış kurumsal yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşmak için emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamızın gücü, temelinde yatan tecrübeden kaynaklanmaktadır.

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış, üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip, topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın, birçok konuda öncü, sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak, kurumsal ve uzun ömürlü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Sektöründe önde gelen firma olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında başarılı bir şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemize katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile bütünleştirerek hizmet eden firma olmayı hedefledik.

ÜÇ-TEM İNŞAAT TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

Back to top